Vánoční koncert martínkovského sboru Jordán

28.12.2012 19:31

Martínkov, 25.12.2012

Stalo se již krásnou tradicí, že se na první svátek vánoční sejdou v martínkovském kostele všichni milovníci sboru Jordán, aby se zaposlouchali do krásných písní, které celý podzim sbor pilně nacvičoval. Ani letošní rok nebyl výjimkou. Zcela zaplněný kostel mohl tiše naslouchat nepřebernému množství krásných vánočních písní, které s menšími dětmi nacvičila Jiřina Marková a s těmi většími Petra Řepová. Opět se blýskla mužská část sboru, ale obdivuhodný výkon předvedli samozřejmě všichni jeho členové. Je jasné, že připravit takovýto hodinový koncert není jen tak. Proto jsme všem jejich členům (zvláště však vedoucím) velmi vděčni, že nelitují času ani námahy s nácvikem.  Věříme, že i další koncert v podání sboru Jordán bude takto krásný a úspěšný!